31
Przystanek:
PSZÓW, KAROLA MIARKI KAPLICA
1
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
06:21
08:01
09:01
10:01
12:01
14:36
16:41
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
06:21
08:01
10:01
12:01
14:36
n
16:41
n
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę