Przystanek: BEŁSZNICA, RACIBORSKA POLNA
(gmina: Gorzyce)
34 → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
34 → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
09:49 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
09:49 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
09:59 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
09:59 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
10:07 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
10:07 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
10:21 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
10:21 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
10:59 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
10:59 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
11:21 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
11:21 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
11:49 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
11:49 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
11:59 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
11:59 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
12:07 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
12:07 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
12:21 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
12:21 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
13:39 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |