Przystanek: BEŁSZNICA, RACIBORSKA STAWOWA
(gmina: Gorzyce)
34 → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
34 → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
05:04 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
05:04 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
06:04 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
06:09 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
06:09 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:01 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:01 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:04 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
07:14 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:14 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:44 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
07:56 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:56 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
08:09 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
08:56 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
08:56 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
09:47 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
09:47 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
10:09 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
11:47 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
11:47 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |