Przystanek: WODZISŁAW ŚLĄSKI, TURZYCZKA SKRZYŻOWANIE
(gmina: Wodzisław Śląski)
33 → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
34 → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
34 → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
05:20 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
05:20 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
05:40 | 33 | → GORZYCE, DPS |
05:40 | 33 | → GORZYCE, DPS |
06:25 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
06:25 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
06:28 | 33 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
06:28 | 33 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
06:40 | 33 | → GORZYCE, DPS |
06:40 | 33 | → GORZYCE, DPS |
06:45 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
06:45 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:28 | 33 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:28 | 33 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:30 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:30 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:40 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:40 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:45 | 33 | → ODRA, GŁÓWNA PĘTLA |
07:45 | 33 | → ODRA, GŁÓWNA PĘTLA |
08:33 | 33 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |