42
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / BUKOWSKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:02
07:12
W
07:44
S
a
08:27
W
09:28
11:02
12:48
14:19
15:47
17:17
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:12
08:52
11:02
14:19
17:17
Objaśnienia:
a
− doładowanie PKS-karty dla uczniów szkół podstawowych u kierowcy
S
− kurs do: SYRYNIA, POPRZECZNA PRZEDSZKOLE
W
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE >> WODZISŁAW ŚLĄSKI, WITOSA DWORZEC KOLEJOWY