42
Przystanek:
PSZÓW, KAROLA MIARKI KAPLICA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:13
07:23
W
08:38
W
09:39
11:13
12:59
14:30
15:58
17:28
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:23
09:03
11:13
14:30
17:28
Objaśnienia:
W
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE >> WODZISŁAW ŚLĄSKI, WITOSA DWORZEC KOLEJOWY