41
Przystanek:
PSZÓW, KIOSK
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:16
06:16
07:31
Z
08:31
Z
09:46
10:56
12:16
13:16
15:31
16:36
17:31
19:31
20:56
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:16
06:16
07:31
08:31
09:46
10:56
12:16
13:16
15:31
17:31
19:31
20:56
Soboty oprócz świąt
07:11
09:11
#
11:31
#
14:01
16:26
#
18:36
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ