41
Przystanek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:00
R
06:00
R
07:10
08:15
10:15
11:15
12:25
13:55
15:00
16:00
16:55
17:55
19:30
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:00
R
06:00
R
08:15
10:15
12:25
13:55
14:55
15:55
16:55
17:55
19:30
Soboty oprócz świąt
08:05
#
10:15
#
12:15
#
14:30
#
16:30
19:30
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
R
− kurs do: RACIBÓRZ, PLAC KONSTYTUCJI 3 MAJA / OCICKA