41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, ZAWADA I
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:48
R
05:48
R
06:58
08:03
10:03
11:03
12:13
13:43
14:48
15:48
16:43
17:43
19:18
20:43
L
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:48
R
05:48
R
08:03
10:03
12:13
13:43
14:43
15:43
16:43
17:43
19:18
20:43
L
Soboty oprócz świąt
07:53
#
10:03
#
12:03
#
14:18
#
16:18
19:18
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, PLAC KONSTYTUCJI 3 MAJA / OCICKA