41
Przystanek:
LUBOMIA, GRANICZNA PAPROTNIK
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:45
07:00
Z
08:00
Z
09:15
10:25
11:45
12:45
15:00
17:00
19:00
20:25
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:45
07:00
08:00
09:15
10:25
11:45
12:45
15:00
17:00
19:00
20:25
Soboty oprócz świąt
06:40
08:40
#
11:00
#
13:30
15:55
#
18:05
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ