41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, PADEREWSKIEGO PIEKARNIA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:54
07:59
09:59
10:59
12:09
13:39
14:44
15:44
16:39
17:39
19:14
20:39
L
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:59
09:59
12:09
13:39
14:39
15:39
16:39
17:39
19:14
20:39
L
Soboty oprócz świąt
07:49
#
09:59
#
11:59
#
14:14
#
16:14
19:14
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ