41
Przystanek:
PSZÓW, PADEREWSKIEGO KRZYŻ
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:50
07:55
09:55
10:55
12:05
13:35
14:40
15:40
16:35
17:35
19:10
20:35
L
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:55
09:55
12:05
13:35
14:35
15:35
16:35
17:35
19:10
20:35
L
Soboty oprócz świąt
07:45
#
09:55
#
11:55
#
14:10
#
16:10
19:10
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ