41
Przystanek:
RACIBÓRZ, RYBNICKA ,SGL
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:34
06:49
Z
07:49
Z
09:04
10:14
11:34
12:34
14:49
16:49
18:49
20:14
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:34
06:49
07:49
09:04
10:14
11:34
12:34
14:49
16:49
18:49
20:14
Soboty oprócz świąt
06:29
08:29
#
10:49
#
13:19
15:44
#
17:54
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ