Przystanek:
BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWAKierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWYOd poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt | Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt | ||
6 | 6 | ||
7 | 7 | ||
8 | 8 |
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS >> LUBOMIA, MICKIEWICZA UBOCZNA