40
Przystanek:
ROGÓW, ROGOWIEC
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:30
L
08:55
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
08:55
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS >> LUBOMIA, MICKIEWICZA UBOCZNA