40
Przystanek:
RACIBÓRZ, RYBNICKA ,SGL
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:54
15:54
L
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
13:54
15:54
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS