40
Przystanek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
14:11
16:11
L
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
14:11
16:11
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS