40
Przystanek:
ROGÓW, RACIBORSKA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:28
L
08:53
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
08:53
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS >> LUBOMIA, MICKIEWICZA UBOCZNA