40
Przystanek:
LUBOMIA, GRANICZNA PAPROTNIK
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
14:06
16:06
L
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
14:06
16:06
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS