40
Przystanek:
RACIBÓRZ, BRZESKA / MYŚLIWCA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:55
15:55
L
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
13:55
15:55
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS