40
Przystanek:
GORZYCE, I
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:25
L
08:35
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:35
08:35
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS