38
Przystanek:
SKRZYSZÓW, 1 MAJA LEŚNICZÓWKA
Kierunek:
GOŁKOWICE, CELNA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:28
K
07:13
K
08:18
K
09:13
10:13
11:13
12:13
13:48
14:18
KS
14:48
16:03
R
17:18
19:28
20:58
K
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:28
K
07:13
K
08:48
K
10:13
12:13
14:48
16:03
17:18
19:28
20:58
K
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:43
K
n
12:43
n
15:18
n
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
K
− kurs z pominięciem: KROSTOSZOWICE, WĄWOZOWA
R
− kurs przez: SKRZYSZÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / PRZEDSZKOLNA >> SKRZYSZÓW, JANA PAWŁA II / STREFA
S
− kurs do: SKRZYSZÓW, JANA PAWŁA II / STREFA