38
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WILCHWY OSIEDLE
Kierunek:
GOŁKOWICE, CELNA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:24
K
07:09
K
08:14
K
09:09
10:09
11:09
12:09
13:44
14:14
KS
14:44
15:59
R
17:14
19:24
20:54
K
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:24
K
07:09
K
08:44
K
10:09
12:09
14:44
15:59
17:14
19:24
20:54
K
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:39
K
n
12:39
n
15:14
n
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
K
− kurs z pominięciem: KROSTOSZOWICE, WĄWOZOWA
R
− kurs przez: SKRZYSZÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / PRZEDSZKOLNA >> SKRZYSZÓW, JANA PAWŁA II / STREFA
S
− kurs do: SKRZYSZÓW, JANA PAWŁA II / STREFA