38
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WILCHWY OSIEDLE
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:24
p
07:31
W
08:21
p
09:31
11:31
13:35
15:50
18:00
20:04
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:25
08:12
09:31
11:31
13:35
15:50
18:00
20:04
Soboty oprócz świąt
09:21
#
13:31
#
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE