38
Przystanek:
SKRZYSZÓW, 1 MAJA / POLNA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:00
p
07:07
W
07:57
p
09:16
11:16
13:20
15:35
17:45
19:55
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:10
07:57
09:16
11:16
13:20
15:35
17:45
19:55
Soboty oprócz świąt
09:06
#
13:16
#
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE