−
A
+
Starostwo Powiatowe
Rozkłady jazdy
Komunikaty
Przystanki
Mapa przystanków
Informacje taryfowe
Wersja mobilna
Deklaracja dostępności
Wodzisławska komunikacja powiatowa
31
32
33
34
35
36
37
38
40
41
42
44
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
GODÓW PĘTLA
Przystanki:
Lubomia
NIEBOCZOWY, WIEJSKA
NIEBOCZOWY, DĄBROWY
SYRYNIA MŁYŃSKA
Wodzisław Śląski
WODZISŁAW ŚLĄSKI, ZAWADA I
WODZISŁAW ŚLĄSKI, ZAWADA
WODZISŁAW ŚLĄSKI, PADEREWSKIEGO PIEKARNIA
Pszów
PSZÓW, PADEREWSKIEGO SZYBOWA
PSZÓW, PADEREWSKIEGO KRZYŻ
PSZÓW, DWORZEC AUTOBUSOWY
PSZÓW I
PSZÓW, KIOSK
Wodzisław Śląski
WODZISŁAW ŚLĄSKI, PSZOWSKA STAWKI
WODZISŁAW ŚLĄSKI, KOKOSZYCE KOŚCIÓŁ
WODZISŁAW ŚLĄSKI, JEDŁOWNIK OSIEDLE
WODZISŁAW ŚLĄSKI, OSIEDLE DĄBRÓWKI ZSB
WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE
WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA XXX-LECIA
WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ
WODZISŁAW ŚLĄSKI, BIBLIOTEKA
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WITOSA DWORZEC KOLEJOWY
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
WODZISŁAW KOPERNIKA SZACHTA
Wodzisław Śląski
WODZISŁAW ŚLĄSKI, KOPERNIKA PIEKARNIA
WODZISŁAW ŚLĄSKI, KOPERNIKA SZKOŁA
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WILCHWY CYGANEK
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WILCHWY SZKOŁA
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WILCHWY BLAZY
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WILCHWY OSIEDLE
Mszana
MSZANA, SKRZYSZOWSKA
Godów
SKRZYSZÓW, 1 MAJA LEŚNICZÓWKA
SKRZYSZÓW, 1 MAJA SZKOŁA
SKRZYSZÓW, SZYBOWA BOISKO
KROSTOSZOWICE, WĄWOZOWA
SKRZYSZÓW, SZYBOWA BOISKO
SKRZYSZÓW, 1 MAJA
SKRZYSZÓW, 1 MAJA / POLNA
SKRZYSZÓW, 1 MAJA KORTY
GODÓW, 1 MAJA RASZCZYKOWIEC
GODÓW, 1 MAJA DWORCOWA
Godów
GODÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
GODÓW PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Sprzedaż biletów w aplikacji moBiLET lub u kierowcy.
Sprawdź kiedy przyjedzie Twój autobus
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
37
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
SYRYNIA MŁYŃSKA
Kierunek:
GODÓW PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:47
W
07:12
K
09:22
11:22
12:22
W
14:22
15:27
W
18:32
W
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:47
W
07:12
K
09:22
11:22
12:22
W
14:22
15:27
W
18:32
W
Objaśnienia:
K
− kurs z pominięciem: KROSTOSZOWICE, WĄWOZOWA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Powrót