36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ALEJE PIŁSUDSKIEGO - OS. GWARKÓW
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:26
06:30
07:30
08:30
09:30
10:30
12:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
20:50
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:26
06:30
07:30
08:30
09:30
10:30
12:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
20:50
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
09:35
12:15
14:35
17:40
n
19:50
n
Niedziele i święta
14:35
17:40
19:50
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę