36
Przystanek:
GORZYCE, PIASKOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:17
06:27
W
07:27
W
08:27
W
09:27
10:27
11:27
12:27
13:27
14:22
14:55
15:27
16:27
17:32
18:32
20:02
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:17
06:27
07:27
08:27
09:27
10:27
11:27
12:27
13:27
14:22
15:27
16:27
17:32
18:32
20:02
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:22
10:52
13:12
15:32
18:37
n
21:02
n
Niedziele i święta
13:12
15:32
18:37
21:02
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE