36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ALEJE PIŁSUDSKIEGO - OS. STASZICA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:40
W
06:40
W
07:40
W
08:40
09:40
11:40
13:35
14:40
15:40
16:45
17:45
19:15
21:04
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:40
06:40
07:40
08:40
09:40
11:40
13:35
14:40
15:40
16:45
17:45
19:15
21:04
A
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
10:05
12:25
14:45
17:50
n
20:15
n
Niedziele i święta
14:45
17:50
20:15
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE