36
Przystanek:
GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:11
06:21
W
07:21
W
08:21
W
09:21
10:21
11:21
12:21
13:21
14:16
14:49
15:21
16:21
17:26
18:26
19:56
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:11
06:21
07:21
08:21
09:21
10:21
11:21
12:21
13:21
14:16
15:21
16:21
17:26
18:26
19:56
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:16
10:46
13:06
15:26
18:31
n
20:56
n
Niedziele i święta
13:06
15:26
18:31
20:56
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE