36
Przystanek:
GODÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:55
05:58
06:58
07:58
08:58
09:58
10:58
G
11:58
12:58
G
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
19:13
G
20:18
21:48
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:55
05:58
06:58
07:58
08:58
09:58
10:58
G
11:58
12:58
G
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
19:13
G
20:18
21:48
G
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
09:03
11:43
14:03
17:08
n
19:18
n
21:48
G
n
Niedziele i święta
14:03
17:08
19:18
21:48
G
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA