36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH PARK
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
05:56
06:56
07:56
08:56
09:56
10:56
G
11:56
12:56
G
13:56
14:36
D
14:56
15:56
16:56
17:56
19:11
G
20:16
21:46
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
05:56
06:56
07:56
08:56
09:56
10:56
G
11:56
12:56
G
13:56
14:56
15:56
16:56
17:56
19:11
G
20:16
21:46
G
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
09:01
11:41
14:01
17:06
n
19:16
n
21:46
G
n
Niedziele i święta
14:01
17:06
19:16
21:46
G
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
D
− kurs do: GODÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA