36
Przystanek:
GOŁKOWICE, PIOTROWICKA PIETRASZ
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:04
W
07:04
W
08:04
W
09:04
10:04
12:04
13:59
15:04
16:04
17:09
18:09
19:39
21:27
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:04
07:04
08:04
09:04
10:04
12:04
13:59
15:04
16:04
17:09
18:09
19:39
21:27
A
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
10:29
12:49
15:09
18:14
n
20:39
n
Niedziele i święta
15:09
18:14
20:39
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE