36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, MOSZCZENICA PIASKI
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:54
W
06:54
W
07:54
W
08:54
09:54
11:54
13:49
14:54
15:54
16:59
17:59
19:29
21:18
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:54
06:54
07:54
08:54
09:54
11:54
13:49
14:54
15:54
16:59
17:59
19:29
21:18
A
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
10:19
12:39
14:59
18:04
n
20:29
n
Niedziele i święta
14:59
18:04
20:29
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE