36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:35
W
06:35
W
07:35
W
08:35
09:35
11:35
13:30
14:35
15:35
16:40
17:40
19:10
21:00
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:35
06:35
07:35
08:35
09:35
11:35
13:30
14:35
15:35
16:40
17:40
19:10
21:00
A
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
10:00
12:20
14:40
17:45
n
20:10
n
Niedziele i święta
14:40
17:45
20:10
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE