36
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:33
06:33
07:33
08:33
09:33
10:33
G
11:33
13:33
14:33
15:33
16:33
17:33
18:48
G
19:53
21:18
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:33
06:33
07:33
08:33
09:33
10:33
G
11:33
13:33
14:33
15:33
16:33
17:33
18:48
G
19:53
21:18
G
Soboty oprócz świąt
08:38
#
11:18
#
13:38
#
16:43
18:53
21:18
G
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA