36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ARMII KRAJOWEJ WORD
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:49
W
06:49
W
07:49
W
08:49
09:49
11:49
13:29
14:49
15:49
16:54
17:54
19:24
21:14
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:49
06:49
07:49
08:49
09:49
11:49
13:29
14:49
15:49
16:54
17:54
19:24
21:14
A
Soboty oprócz świąt
10:14
#
12:34
#
14:54
#
17:59
20:24
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE