36
Przystanek:
GORZYCE, PIASKOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:15
06:25
W
07:25
W
08:25
W
09:25
10:25
11:25
12:25
14:05
15:25
16:25
17:30
18:30
20:00
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:15
06:25
07:25
08:25
09:25
10:25
11:25
12:25
14:05
15:25
16:25
17:30
18:30
20:00
Soboty oprócz świąt
08:20
#
10:50
#
13:10
#
15:30
#
18:35
21:00
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE