36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH PARK
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
05:58
06:58
07:23
G
a
07:58
08:58
09:58
10:58
G
11:58
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
19:13
G
20:18
21:43
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
05:58
06:58
07:58
08:58
09:58
10:58
G
11:58
13:58
14:58
15:58
16:58
17:58
19:13
G
20:18
21:43
G
Soboty oprócz świąt
09:03
#
11:43
#
14:03
#
17:08
19:18
21:43
G
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
a
− doładowanie PKS-karty dla uczniów szkół podstawowych u kierowcy
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA