36
Przystanek:
GORZYCZKI, RACIBORSKA SKLEP
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:49
06:49
07:49
08:49
09:49
10:49
G
11:49
13:49
14:49
15:49
16:49
17:49
19:04
G
20:09
21:34
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:49
06:49
07:49
08:49
09:49
10:49
G
11:49
13:49
14:49
15:49
16:49
17:49
19:04
G
20:09
21:34
G
Soboty oprócz świąt
08:54
#
11:34
#
13:54
#
16:59
19:09
21:34
G
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA