36
Przystanek:
SKRBEŃSKO, PIOTROWICKA WACHTARCZYK
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:03
W
07:03
W
08:03
W
09:03
10:03
12:03
13:43
15:03
16:03
17:08
18:08
19:38
21:28
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:03
07:03
08:03
09:03
10:03
12:03
13:43
15:03
16:03
17:08
18:08
19:38
21:28
A
Soboty oprócz świąt
10:28
#
12:48
#
15:08
#
18:13
20:38
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE