36
Przystanek:
GOŁKOWICE, GRANICZNA / POPRZECZNA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:58
W
06:58
W
07:58
W
08:58
09:58
11:58
13:38
14:58
15:58
17:03
18:03
19:33
21:23
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:58
06:58
07:58
08:58
09:58
11:58
13:38
14:58
15:58
17:03
18:03
19:33
21:23
A
Soboty oprócz świąt
10:23
#
12:43
#
15:03
#
18:08
20:33
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE