36
Przystanek:
CZYŻOWICE, WODZISŁAWSKA SZKOŁA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:41
06:41
07:41
08:41
09:41
10:41
G
11:41
13:41
14:41
15:41
16:41
17:41
18:56
G
20:01
21:26
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:41
06:41
07:41
08:41
09:41
10:41
G
11:41
13:41
14:41
15:41
16:41
17:41
18:56
G
20:01
21:26
G
Soboty oprócz świąt
08:46
#
11:26
#
13:46
#
16:51
19:01
21:26
G
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA