34
Przystanek:
ROGÓW, RACIBORSKA WYTRZĘSÓW
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:05
06:05
p
07:05
p
08:05
p
09:05
10:15
11:15
12:15
13:15
15:30
18:20
20:20
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:05
06:05
07:05
08:05
09:05
10:15
11:15
12:15
13:15
15:30
18:20
20:20
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:05
10:50
14:15
n
17:15
n
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę