34
Przystanek:
GORZYCE, I
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:20
06:20
p
07:20
p
08:20
p
09:20
10:30
11:30
12:30
13:30
15:45
18:35
20:35
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:20
06:20
07:20
08:20
09:20
10:30
11:30
12:30
13:30
15:45
18:35
20:35
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:20
11:05
14:30
n
17:30
n
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę