34
Przystanek:
GORZYCE, URZĄD GMINY
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:18
06:18
p
07:18
p
08:18
p
09:18
10:18
11:28
12:58
15:48
18:28
Soboty oprócz świąt
08:18
#
11:03
#
14:28
17:28
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.