34
Przystanek:
GORZYCE, RACIBORSKA SZKOŁA
Kierunek:
BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
Od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:44
07:39
08:19
09:44
10:54
12:24
13:54
14:54
15:54
16:54
17:54
19:54
Soboty oprócz świąt
10:29
#
13:54
#
16:54
18:54
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę