34
Przystanek:
BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:00
06:00
p
07:00
p
08:00
p
09:00
10:00
11:10
12:40
15:30
18:10
Soboty oprócz świąt
08:00
#
10:45
#
14:10
17:10
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.