33
Przystanek:
GORZYCE, URZĄD GMINY
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:21
p
07:21
p
08:21
p
09:46
11:56
13:56
15:16
16:14
17:46
19:31
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:21
08:21
09:46
11:56
13:56
15:16
17:46
19:31
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.