33
Przystanek:
GORZYCE, SZKOŁA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:19
p
07:19
p
08:19
p
09:44
11:54
13:54
15:14
16:12
17:44
19:29
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:19
08:19
09:44
11:54
13:54
15:14
17:44
19:29
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.